החזון שלנו

אנו, צוות עובדי IPROFILE, בטוחים ביכולותינו לקדם את האג'נדה השיווקית של כל מותג ושם מקטן ועד גדול, וכמובן לשמור על האינטרסים של בעלי המותג ועל שמם ברחבי הרשת כולה.

 IPROFILE מורכבת מעובדים נחושים המייצרים ללקוחותיהם מותג חזק ועוצמתי ומוניטין מנצח על ידי יצירת תדמית נכונה ברשת המשלבת פרסום ושיווק מדויק בשילוב "עבודת שטח" נרחבת ברחבי המדיות השונות.

מעל הכל אנו מגויסים להצלחת הלקוח, עובדים קשה, מאומץ והרבה שעות ואנו אנשים אחראיים ורציניים!

png

מעוניינים להיפגש איתנו? נשמח לתאם פגישה ללא כל התחייבות!

הכירו את הצוות שלנו

שחר ישראל בוטבול, יליד 1987, השתחררתי מצה"ל בשנת 2007 עם רעב שלא מרפה ממני עד היום. רעב ליותר ידע, יותר עשייה ויותר מימוש. התחלתי את דרכי כמלווה ויועץ אישי לאנשים רמי דרג במדינה. בתיאוריה הם היו תלמידי אולם בפועל הם היו לי למוריי הטובים ביותר. הם הכירו לי את עולם התקשורת. עולם שבו אנשים יכולים להשפיע על אחרים באמצעות מילים. ומאז, הכול היסטוריה. במשך שלוש שנים עולם התקשורת ויחסי הציבור שינה את חיי מן הקצה אל הקצה. עמודי תוכן בעיתונות הפכו לקניין הרוחני שלי, קידום עסקים הפך להיות שפת האם שלי והצלחתי הושגה אך ורק על ידי הטבת מצבם של לקוחותיי.

אה… ועוד משהו. המשפט: להיות – לעשות – להשיג… מיועד למבקשים לעצמם מחלת לב בגיל צעיר. אז בחייכם תנו ליהנות מהדרך.

ערכים אישיים: התברכתי בהורים הכי טובים בעולם, אשר לכל חלק בחיי העניקו משמעות שיש בה הוקרת תודה. אפילו לדברים הקטנים ביותר. אמי הינה המצפן שלי ואבא משמש לי כמורה רוחני.

כשהייתי בן שנתיים אבא חלה במחלה נוראית שאחזה במעיו ואיימה על חייו. הוא ניצח אותה ובזכות זה הוא חוגג שני ימי הולדת.

אותה מחלה נטרלה את יכולתו להשתכר והערימה על משפחתי קושי רב. הקושי גרם לי לצאת לעבוד מגיל 12 כדי לסייע בפרנסת הבית. זאת אחרי סיום של כל יום לימוד.

האתגרים האלה הפכו אותי לעצמאי כלכלית, לאיש בעל כישורים פיננסיים וארגוניים וליזם ולמעורב בברנז'ה הפוליטית זמן קצר לאחר שחרורי מצה"ל.

בחזוני אני בצמיחה מתמדת ומשפיע שפע על כל מי שרוצה לקבל את אותם כיוונים שקבלתי בחיי ושניתנו לי על ידי הוריי. אם זה מצפן שישמש כמתווה דרך לכל יזם המחפש כיוון, ואם זו רוח אשר תעניק לו את הכוח לנוע ולא לעצור גם לאחר שישיג את מטרותיו.

שחר ישראל בוטבול

שחר ישראל בוטבול

ceo&founder
מנכ"ל IPROFILE – מומחה לשיווק, מיתוג עסקי ויח"צ ברשת
יצירת קשר
close slider

  אהלן!

  השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם!

  או פשוט התקשרו: 053-282-0366

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  Call Now Button