יתכן שהעסק שלך הכי טוב בתחומו, השקעתם כספים רבים בייעול תהליכים, בפרסום, שירות לקוחות ופעלתם תמיד נכון ולפי החוק, הכל יכול להיות לא שווה אם הלקוח הפוטנציאלי מקיש את שם העסק \ מותג  במנוע החיפוש ומוצגים לפניות תוצאות שליליות .

דוגמאות לאזכורים שליליים: תביעות משפטיות, כתבות שליליות של לקוח לא מרוצה, תגובות שליליות, תלונה לגוף רשמי, סרטון לא מחמיא ועוד.. הם רק חלק ממגוון תוצאות שליליות שמופיעים ברשת בעת הקשת שם החברה שלכם.

ויתכן גם שפעלתם בעבר לא נכון ותיקנתם את דרכם אך "גוגל לא שוכח" ומה שנעשה בעבר עדיין מתועד ברשת.

יצירת מוניטין לעסקים

 

יש לזכור שכתבות שליליות שנכתבו עליכם בעבר רוב הסיכויים שהם נכונות או בעלות אי דיוקים קטנים וחוסות תחת ההגנות המשפטיות של חוק לשון הרע, "אמת דיברתי" בנוסף פסקי דין הם לא חומר חסוי ומותרים לפרסם לציבור הרחב גם אם זה לא מוצא חן בעניכם.

בעלי האתרים לא מפרסמים עובדות לא נכונות שעלולות לגרום לתביעות משפטיות כנגד מפעילי האתר.

מניסיוננו הרב בדרך כלל פניה מסודרת לבעל האתר פותרת את רוב "הבעיות", קשרים אישיים שצברנו מול בעלי האתרים לעיתיים מסייעת  במחיקת כתבות שליליות גם אם הם נכונות.

אופציה נוספת היא "דחיקת" התוצאות השליליות ממנוע החיפוש ו"שתילת" כתבות חיוביות לפי הזמנה ( ראה כתבה קידום אתרים) , תהליך זה הוא תהליך ארוך ולעיתים יקר אך שווה כל מאמץ.

לאחר הבנת הפוטנציאל  ההרסני שאזכורים השליליים עלולים להסב לחברתכם, כאן אנחנו נכנסים לפעולה….

היום בעידן הלקוח "החכם" הזהיר ששואל ובודק לפני כל עסקה הכלים שנותן לו מנועי החיפוש הם אלו שיקבעו האם לעשות אתך עסקים או פשוט להתרחק ממכם.

מוניטין לעסקים זה לא רק אזכורים שליליים אלה גם אזכורים חיוביים שלא פחות חשובים, ישנם עוד פרמטרים חשובים שצריכים להתחשב, זה הנראות של החברה, האם אתר האינטרנט שלכם מציג אותם? האם הוא בנוי היטב למטרתה?

האם ישנם סרטונים שלכם? הכל קובע אפילו צבעי האתר, הלוגו, הפונטים, מה הוא משדר? יוקרה או עממיות? לאיזה קהל יעד הוא פונה.

וכל זה  רק מבחינת האתר, מה עם דף הפייסבוק של העסק? איך אתם מופיעים באתרי אינדקס ? האם כתבות או אזכורים שנערכו עליכם בעבר משדרים  את התדמית הרצויה ?

ישנם עוד עשרות משתנים לקביעת מוניטין עסקי נכון חברתנו העוסקת בתחום שנים ניתן לכם את כל הנקודות החשובות שכדאי להתמקד בשיפורם לפי סדר העדיפויות והתקציב.

לרשותנו עומדים כותבי התכנים הטובים ביותר, משרדי יח"צ, עורכי דין, אנשי תקשורת, בוני אתרים, מעצבי אתרים ואנשי קידום אתרים שיתנו לחברתך את הכלים הטובים ביותר לתדמית נכונה ברשת.

 

יצירת קשר
close slider

  אהלן!

  השאירו הודעה ונשוב אליכם בהקדם!

  או פשוט התקשרו: 053-282-0366

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  Call Now Button